לקוחות ממליצים

הנה כמה מחמאות שקיבלנו בזמן האחרון. רוצים לקרוא עוד התרשמויות על ביקור ביקב 3 גפנים? גשו אל עמוד הביקורות בעמוד הפייסבוק שלנו, כאן: 

או היכנסו לאתר המטיילים טריפאדוויזר, כאן: 

רון שלמה

"הגענו ליקב כדי לקנות בקבוק יין, מה שהפך לארוחה עם חבריו של יוסי וטעימה ממגוון רחב ומשובח של יינות שכל אחד מהם יותר טעים מהשני!! כל היינות מומלצים וברצוני להודות ליוסי על הכנסת האורחים המעולה והיחס האדיב והחם!"

 

אולגה לויטין

"זה היה אחד הביקורים הכי מפתיעים ומאוד מהנים באיזור הזה. אין מילים לתאר על החוויה של יין, אירוח ואווירה במקום המיוחד הזה. 
תודה ענקית ליוסי בן ברק.
מומלץ בחום!!".

 

שלומית ברקוביץ'

"הגענו ליקב במקרה. פינת חמד. יוסי קיבל את פנינו בחום, טעמנו מהיינות המיוחדים כשברקע פריחה נהדרת. פתחנו את המלבק 20144 הערב ונהננו מכל לגימה".

 

אריה וביאנקה קליין

"הגענו במפתיע. היה לנו העונג להכיר אתכם, לטעום מהיינות שאתה מייצר ולהקשיב לסיפורים מאחורי כל יין. ישבת איתנו ושתית בחברתנו למרות שלא קבענו מראש את הביקור, לא חסכת מזמנך ומזגת בנדיבות. האמת? רוב היינות שטעמנו ערבו לחכנו, חבל שבגלל חוסר במזומנים התאפשר לנו לקנות רק שני בקבוקים. אח"כ הזמנת אותנו לביתך לשתות קפה והכרנו את עינת אשתך המקסימה. ולמרות שהיה אחה"צ של שישי ובטח הפרענו את מנוחת הצהרים, הרגשנו אורחים רצויים. בטוחים שעוד נחזור, ונביא אתנו חברים".

 

אילת שנהב

"היום הרגשתי ברת מזל... החיים יפים כשיום העבודה שלך מתחיל בטעימות יין ביקב נהדר על ההר...ונמשך כמה שעות...וכמה כוסות...(לא ספרתי...מזל שהדרך חזרה הייתה בירידה...)
כדאי לכם גם להכיר את יוסי בן ברק. האיש גם מגדל את הענבים - גם מכין את היין - גם מארח לתפארת - והכי חשוב היין שלו טעיםםםםםםםםםםםם
אז מהיום כשתבואו לסדנא יש גם יין ויונייה לבן וקריררררררר ישר מההר. תענוג!!!"

שרה פדידה גרשון

"נפלא ומומלץ, הרבה יותר אישי, נעים וחוויתי מהיקבים הגדולים באזור. יין טעים ואיכותי"

אולגה מילניקובה

"מקום מהמם. יוסי קיבל אותנו בזרועות פתוחות. השיחה זרמה וטעימות המשיכו. היין טעים ביותר השאיר טעם של עוד. ממליצים בחום בטוחים שטהנו. קנינו ונחזור שוב לקנות ולשוחח עם בעל המקום המדהים"